KADIKÖY ESNAF DERNEĞİ HAKKINDA

Kadıköy İçkili İçkisiz Kafe Bar Restaurant Ve Eğlence Yerleri Derneği olarak, 2016 yılında Kadıköy ilçe esnafının faydasına çalışmalar yapmak ve semtimizin gelişiminde katkıda bulunmak adına büyük bir hevesle yola çıkmış olup, emin adımlarla bu yolda ilerlemekteyiz.

Temel prensibimiz Kadıköy esnafı arasında birlik, beraberlik ve ortak amaç oluşturarak hep birlikte tek bir çatı altında ilçemize faydalı işler sunmak, ortak paydada buluşmaktır. Bu noktada birlik ve beraberlik ruhunu diri tutmak için düzenli olarak toplantı, seminer, panel ve konferanslar düzenleyerek Kadıköy esnafının yanında olmayı ve zorlukları birlikte aşmayı kendimize görev bilmekteyiz.

Derneğimiz, çeşitli sanayici ve iş adamları, yatırımcılar ve dış turizme fayda sağlayacak kişi ve kuruluşlarla irtibat halinde olup, esnafa ve ilçemize katma değer sağlayacak organizasyon ve işler üretme misyonuyla faaliyet göstermektedir.

IMG_20201023_191007

ÇALIŞMALARIMIZ

Esnafımızla iç içe olabilmek ve sıkı bağlar kurabilmek için seminer, panel ve konferanslar yaparak esnafımızı dinler, ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı oturumlar ve çalışmalar gerçekleştiririz.

İŞBİRLİKLERİMİZ

Esnafımızın faydalanması adına dış turizm şirketleriyle birlikte çalışarak, semtimizde turizmi canlı tutmayı hedeflemekteyiz.

DAYANIŞMA

Semt esnafımızı bir arada tutmak için düzenli toplantılar ve organizasyonlar yaparak, dayanışma ve birliktelik temelli hareket ederiz.

IMG_20201009_175555
  • TARİHÇEMİZ
  • Kadıköy İçkili İçkisiz Kafe Bar Restaurant Ve Eğlence Yerleri Derneği  2016 yılında Kadıköy ilçe esnafının faydasına çalışmalar yapmak ve semtimizin gelişiminde katkıda bulunmak adına temellerini atmış olup, her geçen gün çalışmalarını arttırmaktadır.

  • MİSYON
  • Kadıköy ilçe esnafımızın sesini duymak, duyurmak ve sorunlara çözüm üretmek misyonuyla ilerlemekteyiz.

  • VİZYON
  • Temelinde birlik ve beraberlik ruhuyla farklı sorun ve sorumlulukları ortak paydada buluşturarak yenilikçi ve güncel çözümler üretmek için çalışmaktayız.